logo
Provozní dispečink
Hlášení poruch, úpravy parametrů
Tel.: +420 567 300 807
Mobil: +420 603 105 685
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nařízení pro zaměstnance JIKO

Nařízení pro zaměstnance JIKONařízení pro zaměstnance JIKO ze dne 13. 3. 2020 

 

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru (COVID-19) přinášíme informace a nařízení pro zaměstnance JIKO. Je třeba se chovat zodpovědně a chránit sebe i své okolí a dbát nařízení vlády a ministerstva zdravotnictví. Především je nutné dodržovat základní pravidla hygieny: často si mýt ruce vodou a mýdlem, používat dezinfekci, užívat jednorázové kapesníky, při kašlání a kýchání si zakrývat ústa kapesníkem, paží nebo rukávem. Důležité je nekašlat a nekýchat přímo do dlaní, kterými se pak infekce může snadno roznášet do okolí. Dále doporučujeme se vyhýbat a nezdržovat v místech s vyšším počtem lidí.

Nařízení pro zaměstnance JIKO:

  • Necestujte do oblastí s výskytem koronaviru (platí i v rámci ČR), pokud se někdo z dané oblasti (města) vrátí, musí to bezodkladně nahlásit vedení společnosti.
  • Pokud zjistíte, že jste se setkali s osobou, u které byla potvrzený výskyt nemoci COVID-19, ihned kontaktujte svého lékaře, hygienickou stanici a vedení společnosti.
  • Na pracovišti se co nejvíce vyhýbejte kontaktu s ostatními pracovníky (využívejte komunikace přes telefon, e-maily). Pro pracovníky údržby platí, že pokud nemusí, nejezdí do sídla společnosti osobně a pro předání informací zvolí telefonickou komunikaci.
  • Pro pracovníky technického oddělení, údržby a dispečinku platí, že při předávání směn, či předávání dokumentace od dodavatele štěpky maximálně omezí osobní kontakt, pokud je to nutné, tak se mu vyhnout úplně.
  • Po osobním styku s kýmkoliv je doporučeno si okamžitě umýt ruce mýdlem či dezinfekcí a dbát zvýšeným hygienickým opatřením.   

 

  • Výše uvedené informace a nařízení budou postupně aktualizovány dle vývoje situace.

 

Mgr. Lucie Hubačová

jednatelka společnosti